Fantazi Giyim

Fantazinin sözlük anlamı sınırsız hayal gücünün desteklediği türlü türlü heves ve beğenilerdir. İnsanlığın ilk zamanlarından itibaren fantazi düşünceler kadın erkek ayrımı yapmadan her insanoğlunun uçsuz bucaksız hayallerini süslemektedir. Fantezi içeren tüm düşünceler bazen sanat, bilim ve kitaplar yoluyla diğer insanlara aktarılsa da çoğu zaman insanların kendi dünyasında sakladıkları küçük sırlar olarak kalmıştır. Bilimden teknolojiye kadar birçok alanda yeniliklerin önünü açan bu düşüncelerin insanlığa birçok yararı olduğu da kanıtlanmıştır. Bu fantezi içerikli düşüncelerin en popüler olduğu konular ise cinsel destekli olanlardır. Günümüzde cinsel fantazileri desteklemek ve libidoyu arttırmak için de en çok tercih edilen uygulama fantazi giyime başvurmaktır. 
 
Kadınlar için hemen her temada ve modelde farklı renk seçenekleriyle fantezi kıyafetler bulunmaktadır. Bu yüzden farklı modellerde fantezi giyim bulma ve satın alma işlemi şüphesiz kadınlar için daha kolaydır. Fakat erkekler için de özellikle internet çağının yükselmesiyle model ve tema seçenekleri gittikçe çoğalmaya başlamıştır. Hem erkek hem de kadınlar için hayal gücünün yettiği ölçüde fantezi giyim mevcuttur ve bu giysiler çoğunlukla filmlerden ve özel videolardan esinlenerek hazırlanır. Ayrıca her bedene ve vücut yapısına uygun bol bol çeşit de satın alınmaya hazır bir şekilde mevcuttur. Bu yüzden fantazi dünyasının kapısını aralamak isteyen herkes kendine uygun bir giysi modeli bulabilir.
Fantazi İç Giyim
18. yüzyılda Fransız tasarımcılar, kadınlar için sadece bir araç olan iç çamaşırlarının potansiyel çekiciliğini öne çıkarmak için birçok tasarım yapmaya başladılar. Fakat toplumda çok yaygın olmayan bu düşünce başta hiç desteklenmedi ve aksine bu tür iç çamaşırlarını tercih eden kadınlar ayıplanmaya başladı. Fakat şirketler, geleneksel, düz kesime sahip ve amaca uygun iç çamaşırlarının yanı sıra daha süslü ve ilgi çekici iç çamaşırları da üretmeye devam ettiler. Modern iç çamaşırları ise aynı düşünce yapısıyla iki tip olarak üretilmektedir. İşleve yönelik ve alçakgönüllülükle üretilmiş iç çamaşırlar tamamen vücudu toparlamak ve desteklemek üzerine üretilir. 

Çoğunun dikiminde pamuk içerikli rahat kumaşlar kullanılır. Fakat diğer yandan fantezi iç giyim adı altında tasarlanan iç çamaşırları ise gösteriş için tasarlanmıştır. Dişiliği ön plana çıkarmayı amaçlar ve özgüveni arttırıcı etkisi vardır. Pek çok süs içeren korse, şık sütyen ve külotlar ve hatta gecelikler bu gruba girmektedir. Bu giysilerin birçoğu normal giysilerin altına da giyilebilir ancak sadece yatak odasında kullanımı ise daha sık görülür. Ve tamamen kullanıcının ve partnerinin ilgisini çekmek amaçlanır. Bu çamaşırların dikiminde ise pamuktan ziyade ipek, dantel ve sentetik kumaşlar daha yaygın olarak kullanılır. Her iki iç çamaşırı tipi mağazalarda kolayca bulunabilir ve denenebilir.
Fantazi İç Giyimin Avantajları
Durgun ve zevksiz bir cinsel hayata mahkum olan insanlar ilişkilerinde de sabırsız ve gergin bir tutum sergilemeye meyillidir. Fakat çoğu bu sorunu çözmek için gerekli olan cesareti ve enerjiyi kendilerinde bulamazlar. Fantezi giyim çiftlere durgun olan hayal dünyalarını zenginleştirmek ve bu sayede eski sınır tanımaz cinsel hayatlarını tekrar canlandırmak için bir fırsat verir. Bir çiftin yatak odasında yaşayacakları deneyimler sınırlıdır fakat fantazi dünyası sınırsızdır. Bu yüzden fantazi giyim, çoğu çiftin odak noktası haline gelmiştir. Sadece cinsel kimliği ön plana çıkaran giysilerle bile bu yönde adım atmak mümkündür. Fantazi giyim içerdiği birbirinden farklı modelleri, seçenekleri ve tarzıyla dev bir endüstriyi oluşturur. Bu nedenle, çiftler fazla efor sarf etmeden ve günlük hayatlarından zaman kaybetmeden istedikleri her ürüne anında ulaşabilirler. 
 
Eski yaşantılarına dönmek isteyen çiftler için sınır ortadan kalkmıştır. Bu tür giysileri ve aksesuarları mağazadan satın almaya çekinen insanlar için türlü türlü web siteleri de mevcuttur. Fantazi giyim siteleri evlere gizli kargo yöntemi kullanırlar ve çiftlerin fantazi zevklerini gizlilik içinde yaşamaları için fırsat tanırlar.

Fantazi Elbise

Fantezi iç giyim sadece iç çamaşırlardan oluşmak zorunda değildir. Özellikle fantazi elbise kostümleri yaratıcı olmaya hazır olan kadınlar için bir numaradır. Elbiseler, iç çamaşırı setlerinden çok daha kullanışlı ve amaca uygundurlar. Çünkü bu tür elbiseyi tercih eden kadınların, eksik parçayı tamamlama ve parçaları birbirine uydurma dertleri de yoktur. Çünkü tek parça halindedir ve bir bütün olarak tamamen baştan çıkarıcıdır. Her vücut tipine ve kişisel stile uygun fantezi elbiseleri bulmak mümkündür. Özellikle babydoll ve body süit gibi seçenekleri kadınlar tarafından tercih edilmektedir. 
Ayrıca günümüzde değişik kültürü, sanatı ve meslekleri yansıtan kostümler bulmak çok kolaydır.
 
Bu tip kostümler, fantazileri gerçekleştirmek ve libidoyu arttırmak için çiftler tarafından sık sık tercih edilirler. Hatta fantazi kostümlerinden koleksiyon yapan ve koleksiyonlarına her geçen gün farklı seçenekler ekleyen çiftler bile mevcuttur. Tavşan, kedi gibi hayvan kostümleri olduğu gibi sekreter, dadı ve öğretmen kostümleri gibi Fantazi Kostüm  meslek gruplarına yönelik olanlar da mağazalarda bulunur. Günümüzde ise bu tip elbise ve kostümlere yönelik talebin artmasıyla birlikte, seçenek ve model artışı da firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Babydoll
Fantazi giyimin son zamanlarda yaygınlaşan modellerinden birisi ise rahat yapısıyla babydoll'dur. Babydoll'lar fantazi elbiseler arasında en çok ilgi gören gruptur. Geceliğin kısa ve daha çekici bir versiyonudur. Sütyen giymeyi gerektirmeyen bir yapısı vardır. Ve genellikle dantel veya şeffaf külotla birlikte giyilir fakat iç çamaşırsız giymeyi tercih eden kadınlar da mevcuttur. Boyu uyluklara kadar gelir ve vücudu saran tiplerinin yanı sıra salaş modelleri de mevcuttur. Boyu ve dekoltesi nedeniyle göğüs ve bacakları ön plana çıkarır. 
Aynı zamanda bacak boyunu uzun gösteren bir kesime sahiptir. Bu yüzden her kadının sahip olmayı düşlediği bir vücuda sadece bir parça giysiyle kavuşmak mümkündür. Vücudu gevşekçe ve rahatça sarar ve giyen insanı tüylerin üzerinde yatıyormuşçasına hissettirir. Uyluklara varan kısım genelde iç içe geçmiş danteller içerir. Ayrıca göğüsleri destekleyen ve önce çıkaran bir yapısı vardır. Geri kalanı ise genelde yumuşak tül kumaştan dikilir. Tül ve dantelli yapısıyla bel ve kalça kıvrımını odak noktası haline getirir. Değişik tarzda şeritlere, iplere ve fiyonklara sahip olabilir ve bu sayede her tür vücuda rahatlıkla uyan bir yapısı vardır. Farklı renk ve modelleri hemen hemen tüm iç çamaşırı mağazalarında rahatlıkla bulunabilir. Günümüzde özellikle bazı kültüre mensup insanların düğünlerinde, nedimeler için hazırlanan paketler içine de konulduğu görülmektedir.

Büyük Beden
Özellikle günümüz moda camiasında öncü firmaların büyük beden modelleri tercih etmesiyle birlikte, büyük beden fantazi iç giyim ön plana çıkarmaya başlamıştır. Beden olumlama hareketini takip eden iç giyim firmaları, büyük beden kadınlar için her geçen gün daha fazla tasarım alanı yaratmaktadır. Bu hareket sebebiyle, büyük beden kadınların önünde çok fazla sayıda ve çeşitte birbirinden hoş modeller bulunmaktadır. 

Büyük beden fantazi iç çamaşırlar ve kostümler de birçok mağazada satılmaktadır. Bu bedene sahip olan kadınlar tarafından tercih edilen bu tür giysiler, hayal etmenin zevkini çıkarmak için bir numaradır. Evde ve yatak odasında tercih edilebileceği gibi iç çamaşırı tipi olan modelleri iş yeri kostümünün altında bile kolaylıkla giyilebilir. Bu tür giysiler bedenin kusurlarını örtmekte ustadır ve vücudu daha fit, sıkı ve pürüzsüz göstermek için tasarlanmıştır. 
 
Yaklaşık her model ve renkte fantazi giyimin büyük beden olanları da, iç çamaşırı firmaları tarafından ayrıca tasarlanıp dikilmekte ve büyük beden alıcıların hizmetine sokulmaktadır. Fantazi kostümleri, çeşitli seçenekte sütyen ve külotlar, fantazi elbiseleri ve aldığı mutluluğu arttırmak isteyen her kadının tercih edeceği fantazi aksesuarları bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Bu yüzden özel her anda mutluluğu ve zevki yakalamak isteyen her beden ve zevke sahip kadınlara özel, fantazi giyim eşyaları kolaylıkla bulunabilir.
Fantazi Aksesuar
Fantazi giyim partnerlerin yatak odalarını renklendirmek ve hayal dünyalarını zenginleştirmek için tercih ettikleri giysilerin tümüne Fantezi Aksesuar denir. Fantezi giyimi en çok destekleyecek şey ise kostümü tamamlayan çeşit çeşit aksesuarlardır. Bu aksesuarlar oluşturulmak istenen ambiyansı tamamlar ve aksesuarsız giyilen kostümler ise doğal olarak eksik kalır. Bu yüzden aksesuarlar fantazi iç çamaşırları ve elbiseleri tercih eden kadınlar ve partnerleri tarafından mutlaka incelenir ve tercih edilirler. Şık tasarımlarıyla göze çarpan bu aksesuarlar, fantazi malzemeleri üreten firmaların odak noktasıdır. Set olarak veya tek satışa çıkarılan model ve seçenekleri mevcuttur. 

Genellikle cinsel hayatı renklendirmek için tercih edildiklerinden dolayı hayal gücü yüksek ve sınır tanımaz insanların odağı haline gelmişlerdir. Günümüzde ise hız kesmeden koleksiyona yeni modeller eklenir ve alıcılarını bekler. Vücuda takılan çorap, maske, jartiyer gibi modelleri bulunmaktadır. Ayrıca deri, dantel ve zincir temalı olabilirler. Tüm bu modelleriyle partnerlerin belirli bir senaryoya uymalarına yardımcı olurlar ve böylece sıkıcı ve tekdüzen cinsel hayatı gayet renkli ve zevkli bir hale sokabilirler.

Gecelik Modelleri

Gecelikler uzun süreli kullanıma uygun modellerdir bu yüzden geceyi renklendirmek için en çok tercih edilen fantazi giysi türüdür. Fantazi ise gecelikler hayal dünyalarını daha da genişletmek isteyenler için birebirdir. En geniş model yelpazesine ve renk seçeneğine sahip ayrıca birbirinden farklı kumaşla tasarlanabilen fantazi giyim çeşididir. Fantazi Gecelik Modelleri seçiminde en önemli nokta vücut yapısına ve bedenine uygun bir model seçmektir. Çok bol bir gecelik vücut hatlarını kapatacağından tüm çekiciliği yok edecektir ve çok dar gecelikler de uzun süreli kullanım için rahatlık sunmaz. Bu yüzden doğru seçimler yapmak, tek parça giysiyle çok şık ve gösterişli görünmek için zorunludur. 


Ayrıca kumaş seçimine de dikkat edilmeli ve sağlık açısından uygun olan kaliteli seçimler yapılmalıdır. Renk seçimi yaparken de ten rengine uygun bir seçimle hem şıklık ve hem de dişilik ön plana çıkarılabilir. Ayrıca gecelikler, kadınlara vücutlarının istedikleri bir bölümünü ön plana çıkarma fırsatı da tanır. Göğüs veya sırt dekolteli seçenekleri, ince beli ön plana çıkaran modelleri, akışkan ve pürüzsüz bir his yaratan ve teni vurgulayan kumaşları mevcuttur. Ayrıca dantelli ve tüllü baştan çıkaran modelleri vardır veya saten, sentetik, mikro ve pamuk içeren kumaştan yapılabilir. Bu yüzden geceliklerde hayal gücü sınır olduğu gibi tasarım çeşitleri de sınırsızdır.

Sütyen- Külot

Baştan çıkarıcı bir sütyen ve külot takımına sahip olmak fantazi giyim severlerin bir numaralı tercihidir. Sütyen ve külotlar takım olarak satıldıkları gibi tek tek alıp hayal güçlerine göre kombin yapmayı sevenler için parçalar halinde de satılabilir. Sütyen ve külotlar, geleneksel iç çamaşırı kavramını benimsemiş kadınlardan tutun da gece hayatlarını renklendirmek isteyen kadınlara kadar herkesin tercih ettiği iç çamaşırı modelleridir. Tamamen amaca uygun bir şekilde, sade, sağlıklı ve rahat modelleri mevcuttur. Ayrıca bu modeller giysilerinin altında rahat ve özgür hissetmek isteyen kadınlarca tercih edilir. 


Fakat diğer taraftan seksi ve baştan çıkarıcı, dantelli, şeffaf, pürüzsüz modelleri de tasarlanır. Bu tip sütyen ve külotlar ise fantazi dünyalarını renklendirmek isteyen kadınların göz bebeğidir. Bu iç çamaşırları, birbirinden farklı modelde ve renkte her beden için ayrı bir şekilde tasarlanırlar. Günümüzde iç çamaşırı sektöründe yer alan firmaların ise en çok kafa yorduğu konu yine sütyen ve külot modelleridir. Dantel ve tür içerebilirler, birbirinden farklı doğal ve sentetik kumaşlarla dikilebilirler. Ayrıca fantazi giyim severlere özel tanga modelleri de bulunmaktadır.

Tanga- G String

Tanga iç çamaşırları, diğer adıyla G-string, tüm cinsel organı örten ve kalçalar arasından geçen bir ipin bel etrafını saran ayrı bir bel bandına tutturulmasıyla elde edilmiş dar iç çamaşırı modelleridir. Tamamen popoyu ve kalça kıvrımını ön plana çıkarmak için tasarlanmıştır. Ve beli saran, kalçayı tamamen açıkta bırakan modeliyle bu amacını gerçekleştirir. Bu yüzden dişiliği ön plana çıkarmak isteyen kadınların gözdesidir. Rahatlıktan daha çok tamamen cinsel cazibeyi arttıran bir deneyim sunar ve doğrudan fantazi odaklı kişilerin tercihidir. Deri, pamuk veya saten kumaştan üretilebilirler. Ayrıca düz ve birbirinden farklı renklere sahip olabileceği gibi, leopar gibi farklı desenlerde de üretilen modelleri mevcuttur. Ve sade ve küçük görünümleriyle, giyen kadına seksi bir görünüm katar. Ayrıca son zamanlarda bikini altı olarak kullanılabilen mayo üretiminde de yer almaktadır. 


Üstlü veya üstsüz şekilde, plajlarda bu tarz bikinilerle gezen kadınları görmek son derece olağandır. Egzotik dansçılar veya dünyaca ünlü modeller tarafından da sık sık tercih edilen bir modeldir. Günlük hayatta çamaşırlar altından görünen külot çizgisini engellemek amacıyla veya tamamen cinsel çekiciliği arttırmak amacıyla da kullanılabilir. Tamamen ip şeklinde olanları ya da sadece yarım tanga modelinde dikilenleri de mevcuttur. Bu sayede rahatlığı biraz daha ön plana çıkarmak amaçlanmıştır. Çeşitli renk ve desende tasarlanmış bu küçük seksi parçalar hemen hemen tüm giyim mağazalarında bulunabilir.


Vücut Çorabı

Vücut çorabı, gövdeyi, bacakları ve bazen de kolları örten tek parça çorap çeşididir. Fantazi giyimin çok tercih edilen ve beğenilen bir modeli olan vücut çorabı, cildi sıkı ve fit bir görünüme sokmaya yardımcı olur. Genelde külotlu çorap için kullanılana benzer bir ince kumaşla veya file, dantel gibi malzemelerle dikilir. Bunun yanında tamamen opak veya şeffaf görünen çeşitleri de vardır. Akrobat ve jimnastikçiler gibi meslek mensuplarının tercih ettiği gayet pratik bir performans giysisi olabilirler. Ayrıca dansçılar tarafından da bolca ilgi gören bir çorap çeşididir. Bunun yanı sıra fantazi hayatlarını çeşitlendirmek isteyen kadınlar tarafından sık sık tercih edilen tek parça streç bir giysidir. Genellikle diğer iç çamaşırlarıyla birlikte değil tek başına giyilir. Fakat G-string ile birlikte giyilmesi de estetiksel açıdan gayet hoş bir görüntü yaratabilir. Farklı bedenlere uygun modelleri mevcut olmakla birlikte her tür vücuda uyum sağlaması için gerekli tutturucu, şerit ve bağlantılarla desteklenmiştir. Bu sayede vücut çoraplarının, stratejik noktalara yerleştirilmiş fiyonklar ya da klipsler yardımıyla çok rahat bir şekilde giyip çıkartılan bir formu vardır. Ayrıca tüm vücudu saran modeliyle de gayet rahat ve tercih edilebilir bir seçenektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır